URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/call-center-munkatars/98153 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
PBA Insura Zrt.

A PBA Insura Zrt. magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője keres dinamikus, motivált és gyakorlatorientált munkatársakat 6 vagy 8 órában az alábbi feladatkörre:

Call Center munkatárs

A leendő munkatárs feladata

  • Biztosítási termékek telefonos értékesítése meglévő ügyfelek számára,
  • Ügyfélkör bővítés, kapcsolatfelvétel,
  • Időpont egyeztetés értékesítő kollégák részére,
  • Keresztértékesítési folyamatok támogatása,
  • Biztosítási szolgáltatások bemutatása,
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Call center, telemarketing területen szerzett tapasztalat,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Meggyőző telefonos kommunikációs készség,
  • Magabiztos, rátermett, határozott fellépés,
  • Céltudatos, terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye:

Győr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítményarányos prémium)
  • Alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Modern munkaköri feltételek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a pozíció név feltüntetésével az anita.vigh@insura.hu e-mail címre! Jelentkezési határidő: 2018.04.30

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat