URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/call-center-munkatars/99383 Elrejtés

Töltés...
Lead Generation Kft.

A Nitro Communications Kft. multinacionális partnerek számára speciális értékesítés-támogatási szolgáltatásokat nyújtó hazai vállalat

call center munkatárs

pozícióra munkatársat keres.

Tudjon meg rólunk többet: www.nitro-communications.com

Feladatok:

·         Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás

·         Hívások eredményeinek adminisztrálása

·         Aktív kommunikáció

Elvárások:

·         Call centerben vagy Telesales területen szerzett tapasztalat

·         Kiváló kommunikációs készség

·         Pontos, precíz munkavégzés

·         Magabiztos számítógép használat

Előny:

·         Diploma, vagy Biztosításközvetítő hatósági (BOI) végzettség

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Fiatal dinamikus csapat

·         Kellemes munkahelyi légkör

·         Hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye:

·         Budapest III. kerület

Amennyiben szeretne csapatunk tagja lenni, önéletrajzát bérigény megjelöléssel, tárgyban a pályázott pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

lazar.dorka@leadgeneration.hu

Pozíció:

Call Center munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat