URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/call-center-operator/98453 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Max and Future Kft.

Call Center Operátor

CALL CENTER OPERÁTOR pozícióba keresünk munkavállalókat, azonnali kezdéssel.

A leendő munkatárs feladatai:

·         bejövő, ügyfélszolgálati hívások fogadása

·         kimenő hívások indítása (nem hideghívás)

·         ügyfelek teljes körű tájékoztatása

·         különböző szolgáltatások, termékek bemutatása telefonon keresztül

·         a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

·         felhasználó szintű számítógépes ismeretek

·         kiváló kommunikációs készség, meggyőző személyiség

·         nyitottság, rugalmasság

·         Call Center területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

·         garantált fix órabér

·         professzionális irodai környezet

·         barátságos légkör

·         képzés, oktatás

Munkaidő: 6-8 órás munkavégzés (csúsztatott munkarend: 8:00 -19.00 óra közötti időtartamban)

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el bérigénnyel ellátott szakmai-fényképes önéletrajzát, a "Call Center Operátor" pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre: job@max.hu

Pozíció:

CALL CENTER OPERÁTOR

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat