URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/customer-service/100889 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Autó- és elektronikaipari beszállító cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CUSTOMER SERVICE

Elvárások:
Szakirányú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, egyéb idegen nyelvismeret előnyt jelent (pl. német, román,)
Autóipari szabványok ismerete előnyt jelent
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Rendszeres kapcsolattartás a kijelölt vevőkörrel
Egyéb területeken ? logisztika, számlázás, technikai részleg ? felmerülő problémák kivizsgálása és az adott társterület felé történő továbbítása
Jelentési kötelezettség a vezetőség a controlling és a társterületek felé
Aktív közreműködés a felmerülő problémák megoldásában, hibaelemzésben és javító intézkedések bevezetésében
Vevői megbízottként feladata a vevői igények érvényesítésének biztosítása
A vállalat érdekeinek érvényre juttatása, költség hatékony szemléletmód

Megbízóról:
Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autó-és elektronikaipari beszállítója, kiemelkedő szakmai háttérrel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Kiskunfélegyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bacs33@worklife.hu

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kiskunfélegyháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat