URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/portas/100822 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PORTÁS

Elvárások:
Kiváló kommunikációs készség
Kiváló problémamegoldó készség
Rendezett megjelenés
Határozott fellépés
Felhasználó szintű számítógép-kezelési ismeretek
Hasonló területen szerzett vagyonvédelmi tapasztalat
Szabályokat követő magatartás
Megbízható, pontos önálló munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:
Évtizedek óta a piacon lévő ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó XI. kerületi irodaházunkba portaszolgálaton végzendő feladatok ellátására azonnali munkakezdéssel, főállásban, munkaidő keretben való alkalmazással munkatársat keresünk.
Munka jellege: 24 órás szolgálatban nappali és éjszakai őrzési feladatok, telephely járőrellenőrzése, teherportai és személyportai beléptetés, kulcskezelés, álló és ülő munkavégzés, ügyfelekkel felmerülő problémák kezelése, iroda rendjének fenntartása, hóeltakarítás, egyéb üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés
Biztos jövedelem
Összetartó, dinamikus csapat
Munkaruha
Hosszú távú stabil munkalehetőség
Jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp507@worklife.hu

Pozíció:

PORTÁS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat