URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/recepcios/97896 Elrejtés

Töltés...
Cartour Idegenforgalmi Szolgáltató Kft.

Recepciós Balatoni szállodáinkban (Siófok vagy Balatonlelle vagy Balatonboglár)

FELADATOK:

  • a vendégekkel való kommunikáció a bejelentkezéstől az elutazásig, segítségnyújtás a felmerülő kérések, kérdések megoldásában
  • szobafoglalásokkal kapcsolatos adminisztráció, főként telefonos ügyintézés
  • programok, éttermek, sportolási lehetőségek ajánlása a vendégek részére
  • szoros együttműködés az éttermi beszállító partnerrel
  • szállodai takarító részleg irányítása
  • kisebb beszerzések koordinálása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol/németnyelv-tudás
  • segítőkész, kedves hozzáállás
  • terhelhetőség, kreativitás, önállóság
  • rugalmasság a beosztást illetően

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, sokszínű feladatok, önállóság
  • gyönyörű környezetben a Balaton partján elhelyezkedő munkahely
  • Ausztriai munkalehetőség a téli szezonban
  • személyzeti szállás és étkezés (reggeli és vacsora) lehetősége

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen: allas@cartour.hu

Pozíció:

Recepciós

Munkavégzés helye: Somogy megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat
Vendéglátás / Idegenforgalom