URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/recepcios/98239 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Sárvári étterem megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Elvárások:
Érettségi + szakirányú végzettség
Minimum 1-2 év szakmai gyakorlat
Minimum szakmai német nyelvismeret
Jó megjelenés, vendégközpontú hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
Megbízható, pontos munkavégzés
Erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent:
Szállodában szerzett tapasztalat

Feladatok:
Szállodaigazgató utasítása alapján szállóvendégek fogadása
Foglalások kezelése és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Szobaasszonyok munkájának segítése, ellenőrzése

Amit kínálunk:
Bejelentett főállású munkaviszony
Kiemelkedő bérezés
Cafetéria
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: vas31@worklife.hu

Pozíció:

RECEPCIÓS

Munkavégzés helye: Vas megye / Sárvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat