URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/recepcios/99295 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Recepciós

Piacvezető multinacionális partnerünk számára keresünk Recepciós kollégát. Az új kolléga egy három fős recepciós csapatban fog dolgozni felelősségteljes munkakörben, változatos feladatokkal Budapest egyik legszebb irodaépületében.

Milyen feladatok várják?

  • vendégek fogadása
  • telefonok fogadása, továbbítása, professzionális és bizalmas kezelése
  • tárgyalók és konferenciatermek foglalásának kezelése
  • kapcsolattartás a belső adminisztrációs kollégákkal
  • parkolóház foglalásainak precíz kezelése: belsős és vendégkollégák
  • körlevelek kiküldése aktuális eseményekről
  • autóbérlésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők és ügyintézés
  • email-en bejövő kérések/kérdések megválaszolása
  • reggeli nyitási és esti zárási folyamatok kezelése
  • bekészítések és catering koordinálása
  • vendégek érkezésének és távozásának adminisztrálása, visitor kártyák kezelése
  • egyéb ad-hoc teendők

Kit keresünk?

  • legalább 2-4 éves tapasztalattal rendelkezik recepciós, vagy hasonló adminisztratív munkakörben
  • középfokú angoltudással rendelkezik: nem okoz gondot angol nyelven sem a levelezés, sem a bejövő telefonhívások intézése
  • pontosan és precízen adminisztrál:
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik: a vendégek udvarias, vendégszerető fogadása éppúgy természetes Önnek mint a konfliktusok türelmes elsimítása

Mit ajánlunk cserébe?

  • versenyképes fizetést kínálunk
  • nagyvonalú éves cafetéria keretet biztosítunk
  • hosszú távú kiszámítható munkalehetőséget tudunk biztosítani egy stabil, globálisan piacvezető vállalatnál
  • modern, elegáns munkakörnyezet várja Budapest V. kerületében tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető helyen

Pozíció:

Recepciós

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat