URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelkapcsolati-munkatars/98880 Elrejtés

Töltés...
Kuti Travel Kft.

Magyar tulajdonban lévő, 20 éve működő, budapesti székhelyű személyszállító cég felvételt hirdet ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok:

  • árajánlatok készítése
  • ügyfelekkel, megrendelőkkel való kapcsolattartás írásban és szóban
  • a beérkezett megrendelések feldolgozása, rögzítése
  • új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • min. középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • min. érettségi bizonyítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • idegenforgalomban szerzett tapasztalat
  • káros szenvedélyektől mentes életmód
  • proaktív személyiség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • bejelentett munkaviszony
  • stabil hátterű cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett feltételeknek, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az office@kutitravel.hue-mail címre.

Pozíció:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat