URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelkapcsolati-referens/98408 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. Baranya megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő

megbízója számára keres

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • közigazgatási szegmens ügyfélkörtől érkező írásos és telefonos megkeresések kezelése áram és gáz üzletágban
  • vállalatirányítási rendszerben történő dokumentum kezelés, feladatmegoldás
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, vállalati és önkormányzati partnerekkel

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet
  • nyitottság, pontosság, megbízhatóság
  • ügyfélszolgálati tapasztalat előny

Amit megbízónk kínál:

  • stabil vállalati háttér
  • multinacionális környezet
  • modern munkakörülmények
  • cégen belüli karrierlehetőség
  • vállalati cafeteria
  • motivációs juttatás

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a ugyfelkapcsolati@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyába írja bele: Ügyfélkapcsolati referens.

Pozíció:

Ügyfélkapcsolati referens

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat