URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelreferens/97711 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Anyacéggel és partnercégekkel való kapcsolattartás német nyelven
  • Vevői kapcsolattartás (megrendelések, vevői kérések fogadása)
  • Ügyfélkezelés, javaslatok és megoldások az egyéni vevői igények logisztikai megoldására
  • Alapanyagok felügyelete az ügyfél igényei, belső készletek és a termelésben lévő mennyiségek alapján
  • Az alapanyag beérkezések, a gyártási megbízások és a visszaigazolt határidők folyamatos ellenőrzése
  • Ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (beszerzés, termelés, logisztika, műszaki részleg)

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági (logisztikai) / műszaki végzettség
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Releváns logisztikai, ügyfélszolgálati, beszerzői vagy értékesítési tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó gondolkodás
  • Rugalmas reagálás a változásokra, kihívások keresése

Amit megbízónk nyújt:

  • Nagyvállalati környezet, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, jó hangulatú munkakörnyezet

Pozíció:

Ügyfélreferens

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat