URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelszolgalati-menedzser-angol-nyelven/100590 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Wristfield Europe Kft

Ügyfélszolgálati menedzser angol nyelven

Szeretnél a külföldi és magyar fesztiválok belépőkarszalag beszállítójánál dolgozni? Angol ügyfelekkel foglalkozni és menedzselni a rendeléseiket gyártástól a kiküldésig? Ha kiválóan beszélsz angolul, szereted a kihívásokat, problémamegoldásokat és nem riadsz meg a munkától, akkor jelentkezz most és legyél te a fiatalos, lendületes csapatunk új tagja!

A Wristfield Group megbízható partnere több ezer európai fesztivál- és rendezvényszervező ügyfelének közel 10 éve. Célkitűzésünk a folyamatos fejlődés, a megbízhatóság és a kiváló termékek és szolgáltatások értékesítése, amik fenttartásához lehet, épp rád van szükségünk!

Az általános feladataid a következőkből állnak majd:

Feladatok:

  • Rendelések felvétele / feldolgozása
  • Számlák készítése, küldése, nyilvántartása
  • Számlák kifizetésének ellenőrzése
  • Napi zárások, egyéb napi záró feladatok
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Mintacsomagok összekészítése, postázása
  • Ügyfelek felvilágosítása, kéréseik lehetőség szerinti teljesítése, jó viszony fenntartása
  • A cég számára kiemelkedő hirdetési lehetőségek folyamatos riportálása
  • Kisebb „párperces” általános statisztikák hónap zárásakor állandó jelleggel
  • Logisztika – futárcímkék rendszerbe történő felvitele vásárlói adatok alapján
  • Ajánlatok készítése, küldése, nyilvántartása, nyomon követése
  • Kisebb marketing feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Gyorsaság és Precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyök:

  •  Értékesítésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Ha magadra ismertél és úgy érzed, Te vagy az akit keresünk, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat (magyar és angol nyelven) a job@wristfield.com e-mail címre. Ne felejtsd el megírni nekünk, miért gondolod úgy, hogy rád van szükségünk!

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat