URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelszolgalati-munkatars/103153 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kiváló szervező-, koordinációs és adminisztratív készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Minimum középfokú végzettség
Műszaki indíttatás
Megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság
Határozott fellépés, dinamikus problémamegoldás, lendületes kommunikáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészraktár kezelése, alkatrész gazdálkodás
Kapcsolattartás a Cég Vevőivel mind személyesen, mind pedig telefonon
A Vevők teljes körű kiszolgálása
A szerviz és beruházási munkák alkatrészigényének összeállításában hatékony közreműködés.
Az alkatrészek eladása, kiszállításának szervezése, postázása

Megbízóról:
Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég.
Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket.
Olyan műszaki tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki munkájával a társaság ügyfélszolgálati tevékenységét erősíti, szereti a kihívást jelentő feladatokat, lojális és hosszú távon gondolkodik! A lehetőség adott, jelentkezz Hozzánk a pozícióra! Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok,
Biztos munkahely egy országos hálózattal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásnál,
Versenyképes bérezés, cafetéria
Karrier építési lehetőség

Munkavégzés helye:
Pápa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: veszprem92@worklife.hu

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Pápa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat