URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelszolgalati-munkatars/98093 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Logisztikai partnerünkhöz keresünk ügyfélszolgálati munkakörbe kollégát.

Amit kínálunk

  • Bruttó 250.000 Ft feletti kezdő fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Éves teljesítménytől függő bónusz
  • Kiszámítható munkarend hosszútávon
  • Igényes irodai munkakörnyezet

Feladatok

  • Ügyfélszolgálati komplex fealadatok ellátása és kapcsolódó adminisztráció
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • Proaktív problémamegoldás
  • Ügyfélreklamációk kezelése
  • Hatékony együttműködés a közvetlen kollégákkal

Elvárások

  • Vám területen szerzett alapismeretek
  • Szállítmányozás területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Biztos számítógépes ismeretek (Excel, Word használat)
  • Kiváló kommunikációs, szervezési és problémamegoldó készség
  • Kiváló német nyelvismeret

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 3321 telefonszámon vagy szombathely@humancentrum.hu e-mail címen.

Előnyök

  • Angol nyelvismeret

Részletek

Szakterület Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör ügyfélszolgálati munkatárs
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges nyelvismeret német szóban: középfok írásban: középfok
angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / vámügyi ismeretek
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (szakértő)

Pozíció:

Ügyfélszolgálati munkatárs*

Munkavégzés helye: Vas megye / Lukácsháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat