URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelszolgalati-munkatars/99319 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
KS Partner Kft.

Ha közel áll hozzád az értékesítés, szívesen foglalkozol ügyfelekkel, és úgy érzed, megállnád a helyed ügyfélszolgálatosként, jelentkezz hozzánk!

A Vidanet hivatalos partnereként ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Győrbe az alábbiak szerint:

Feladatok:

- az ügyfélszolgálatra beérkező ügyfelek kezelése, tájékoztatása

- a Vidanet szolgáltatásainak értékesítése

- a napi értékesítések rögzítése

Leendő kollégánk:

- legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

- ügyfélközpontú, kiváló problémamegoldó képesség jellemzi

- önálló, megbízható, munkájára igényes

- pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

- előnynek számít az értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

- versenyképes juttatási csomag (fix alapbér, cafeteria és jutalék)

- hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben

- önálló, felelősségteljes munkakör

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz az alábbi linken:

Jelentkezési határidő: 2018.07.29.

Pozíció:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat