URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/ugyfelszolgalatos-munkatars/101190 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Független könyvkiadói csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
A könyvek és az olvasás szeretete, a kiadói munka iránti érdeklődés
Rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
Jó kapcsolatteremtő készség, asszertív kommunikáció
Közösségi oldalak használatában való jártasság
Önálló munkavégzésre való képesség és megbízhatóság
Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
Min. 2-3 év munkatapasztalat

Előnyt jelent:
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Gyakorlat közösségi oldalak adminisztrálásában
Gyakorlat webshop kezelésében

Feladatok:
Inetrenetes felületeinkre beérkező kérdések megválaszolása
Telefonos és írásbeli kommunikáció ügyfeleinkkel
A kiadó közösségi oldalainak adminisztrálása, kezelése, tartalmak előállítása
A kiadó weboldalának adminisztrálásában való részvétel
Proaktív együttműködés a kiadói szerkesztőséggel és a kereskedelmi munkatársakkal

Amit kínálunk:
Kellemes légkör, barátságos munkakörülmények
Változatos feladatok, hosszú távú, biztos munka
Termékeinkre dolgozói kedvezmény
Fizetés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát (nettó) fizetési igénye megjelölésével az alábbi email címre: bp512@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat