URL: http://workline.hu/allasok/recepcios-ugyfelszolgalat/uzletfejlesztesi-es-parnerkapcsolati-referens/100164 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
First Central European Benefit Association - 1CEBA

ÜZLETFEJLESZTÉSI ÉS PARNERKAPCSOLATI REFERENST keresünk europai unios projektekhez budapesti irodánkba!

Ha szereted a pörgést, jól tárgyalsz, magabiztosan beszélsz és kommunikálsz angolul és szeretnél egy vidám, fiatalos csapat tagja lenni Buda frekventált részén, jelentkezz hozzánk üzletfejlesztési és partnerkapcsolati referensnek! Bár nem vagyunk egy multi, de nemzetközi munkakörnyezetben, több mint 17 országgal dolgozunk együtt az Európai Unió területén!

Ideális jelöltünk 3-7 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az ügyfélkezelés, a partnerkapcsolatok és a kommunikáció területén.

Amit elvárunk Tőled:

• minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny!)

• magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

(még egy idegennyelv ismerete előny!)

• jó kommunkációs és tárgyalási készség

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

• partnerkapcsolati és ügyfélkezelési tapasztalat

• proaktivitás

• rugalmasság, szorgalom, precizitás

A feladataid lesznek:

- projektekhez kapcsolódó partnerkapcsolatok kezelése

- új partnerek megtalálása, felkutatása meghatározott szakmacsoportokban

- szakmai beszállítók szervezése

- nemzetközi koordinátorok munkájának elősegítése

- a projekttel, partnerekkel kapcsolatos dokumentáció önálló kezelése  (magyar és angol nyelven)

• együttműködés a cég többi egységével

Amit nyújtunk:

• előrelépési lehetőség

• versenyképes jövedelem

• izgalmas, változatos feladatok

• modern munkakörnyezet

• jófej, fiatalos, nemzetközi csapat

• budai, központi helyszín

Munkavégzés helye: Budapest, XII. ker. (Déli Pályaudvar közelében)

Jelentkezési határidő: Szeptember 12.

A fényképes szakmai önéletrajzodat a fizetési igény és a pozíció megjelölésével erre az email címre várjuk:

karrier@1ceba.com

Pozíció:

ÜZLETFEJLESZTÉSI ÉS PARNERKAPCSOLATI REFERENS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat