URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/acellemez-megmunkalo-gepkezelo/98344 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Lengyel eredetű multinacionális cégcsoport magyarországi családias képviseletének megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ACÉLLEMEZ MEGMUNKÁLÓ, GÉPKEZELŐ

Elvárások:
A munkavégzés változatos, amelyhez egyaránt szükséges a kreativitás, illetve a precizitás.

A legideálisabb kolléga erre a munkára egy olyan személy, aki:
igényes a környezetére, valamint a saját munkájára,
motivált csapatjátékos,
rendelkezik műszaki affinitással
önálló munkavégzésre képes,
kíváncsi, és mer kérdezni,
a hatékonyságra törekszik a munkájában,
az eredményeket fontosnak tartja.

Előnyt jelent:
Fémipari ismeretek
Targoncavezetői engedély

Feladatok:
A gyártáshoz szükséges előkészítő, és utómunkálatok elvégzése.
Trapéz-, illetve cserepeslemez gyártása.
A munkahely tisztántartása, gépek alapszintű karbantartása.
A gyártás hatékonyságának elősegítése.
A gyártási folyamatok fejlesztése.
Anyagmozgatás

Amit kínálunk:
Amit nyújtunk a finom kávé és a családias, vidám környezet mellett, azok:
a jövedelem egyik fele egy garantált alap, míg a másik része a saját teljesítményedtől függő plusz elismerés,
a 3 hónapos próbaidő után cafeteria,
a munkába járáshoz utazási hozzájárulás
egy műszakos állás, hétvégi pihenéssel.

Munkavégzés helye:
Tormásliget

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: vas32@worklife.hu

Munkavégzés helye: Vas megye / Tormásliget
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka