URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/autoszerelo-gepjarmu-villamossag-szerelo/98058 Elrejtés

Töltés...
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.

    A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt - pályázatot hirdet

a Mohácsi Járműfenntartási telepére

autószerelő, gépjármű villamosság szerelő

munkakör betöltésére

Társaságunk Dél-Dunántúlon, Baranya, Somogy és Tolna megyében  mintegy 800 db autóbusszal lát el személyszállítási  feladatokat. A társaság fő alapelve a folyamatos fejlődés, és stabilitás így munkavállalóinkra  hosszú távon számítunk, biztosítva a versenyképes jövedelmet és a szakmai fejlődési lehetőséget

Feladata:

·         a társaság autóbuszainak karbantartása, javítása

Követelmények:

·         autó illetve gépjármű villamosság szerelői végzettség,

·         3 év szakmai tapasztalat,

·         felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),

·         "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

·         versenyképes havi alapjövedelem,

·         ingyenes utazási lehetőség

·         cafeteria-rendszer,

·         szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz megküldésével 20118.04.27.ig lehet a nagyi@ddkk.hu címen

Pozíció:

Autószerelő, gépjármű villamosság szerelő

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka