URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/autoszerelo-munkatars/98862 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Lassan 30 éve stabilan működő, baranyai székhelyű autószervíz keres saját csapatába tapasztalt munkatársakat, akik legjobb tudásuk szerint hozzájárulnak a cég - alapvetően is magas - színvonalának emeléséhez!
A munkavégzéshez a maximálisan felszerelt műhely, a kimagasló bérezés, a fix munkaidő, az utazási költségtérítés, a jó csapat és a megértő és támogató vezetőség adott, most már csak az Ön szakértelmére van szükségünk!

Feladatok

  • futómű és fékjavítások
  • műszeres diagnosztikai mérések
  • emelők és fékpad használata
  • új autók 0 revízió
  • időszakos szervizek elvégzése

Elvárások

  • munkavégzéshez releváns végzettség (autószerelő, autódiagnoszta, autótechnikus, mezőgazdasági gépszerelő, stb.)
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Munkaidő

  • hétköznapokon napi 8 óra, 1 műszakban

Amit kínálunk

  • kiemelkedő anyagi juttatás
  • modern, színvonalas munkakörnyzet
  • munkába járás támogatása
  • pozitív csapat, támogató közösség
  • stabil, hosszú távú munkahely

Amennyiben számíthatunk a munkájára, jelentkezzen a honlapunkon vagy keressen minket valamely elérhetőségünk egyikén!

Részletek

Szakterület Szakmunka/fizikai munka
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Autószerelő munkatárs*

Munkavégzés helye: Tolna megye / Kakasd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka