URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/autoszerelo/102804 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Fuvarozással és logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó, magyar tulajdonban lévő pécsi telephelyű partnercégünkhöz keresünk új munkatársat

szerelő

pozícióba.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Gépkocsi állományban történt hibák javítása
  • Tervszerű műszaki állapotra vonatkozó ellenőrzések, karbantartások

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik a következő készségekkel - képesítésekkel:

  • Autószerelő végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat autószerelőként
  • Munkájára az igényesség és a pontosság jellemző

Amit megbízónk kínál:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés havi szinten
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, kérem, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: autoszerelopecs@dologido.hrszoftver.hu vagy a lenti űrlapon adja meg adatait, töltse fel önéletrajzát és nyomjon a "Jelentkezés küldése" gombra.

Pozíció:

Autószerelő

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka