URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/autoszerelo/98330 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Trezex Hungária Zrt.

Magyarország egyik legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai társasága budapesti központjába keres

 Autószerelő

munkatársat.

Főbb feladatok:

·     A közvetlen munkahelyi vezető részéről jelzett gépjármű hibák feltárása, javítása

·     A gépjárműpark tervezett szerinti, ütemezett felülvizsgálata

·     Alkatrész rendelés a közvetlen munkahelyi vezető hozzájárulásával

·     Gépjárműmentés

·     A gépjárművek időszakos műszaki vizsgára felkészítése, valamint műszaki vizsgáztatása

·     Kapcsolattartás a szerződött szervizekkel

·     Kapcsolattartás az alkatrész beszállítókkal

·     Napi rendszerességgel történő egyeztetés a vezetőkkel a napi javításokat illetően

Elvárások:

·     Szakirányú végzettség

·     5 év szakmában töltött gyakorlat

·     „B” kategóriás jogosítvány

·     Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Vidéki munkavállalóknak albérleti támogatás!
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye:

·     Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

·     Főállás

Fényképpel, fizetési igénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

Pozíció:

Autószerelő

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka