URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/awi-hegesztotlakatost-keresunk-bp/96979 Elrejtés

Töltés...
TT Rozsdamentes Kft.

AWI hegesztőt- lakatost keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe.

Élelmiszeripari, kórháztechnológiai, uszodatechnikai területen  rozsdamentes anyagmegmunkálással foglalkozó cégünk fenti munkakörökben felvételt hirdet.

Feladatok:

  • Rozsdamentes lemez jellegű alkatrészek összeállítása rajz szerint, hegesztés argon védőgázos ívhegesztéssel (AWI)

Elvárások:

  • Szakmai végzettség
  • Minősítés nem feltétlen szükséges, de előnyt jelent
  • Többéves hegesztési szakmai tapasztalat
  • Anyagismeret és műszaki rajzismeret előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Tisztességes, józan életvitel, igényes munkavégzés
  • Budapesten vagy vonzáskörzetében lévő lakhely

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Összehangolt vidám kollektíva

Jelentkezés módja:, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, várjuk jelentkezését, munkakezdés megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai,
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Hegesztő,
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1221, Budapest, XXII. kerület Nagytétényi út 226

AWI hegesztőt- lakatost keresünk BP XXII. kerületi üzemünkbe

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka