URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/bankjegy-ertektaros/97884 Elrejtés

Töltés...
Trezex Hungária Zrt.

Magyarország egyik legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

Bankjegy értéktáros

munkakörbe

Feladatai:

·     Értéktárosi feladatok teljeskörű - fizikai és adminisztrációs - ellátása a bankjegy feldolgozás területén

·     Az ügyfelek által beküldött bankjegyküldemények feldolgozása, értéktári kezelése

·     Kiszállítási igények könyvelése és csomagolása

·     A pénz- és értékkezelés szabályainak betartása

Elvárások és szükséges készségek:

·       Érettségi bizonyítvány

·       Erkölcsi bizonyítvány

·       Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

·       Szabálykövető magatartás

Előny a jelentkezésnél:

·       hasonló területen szerzett tapasztalat

·       valuta vizsga

·       számítógép készség szintű használata

A munkakör előnyei:

·       Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony

·       Egy műszakos 12 órás munkarend

·       A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig

·       Fizetett túlóra, műszakpótlék

·       Fizetett szabadság és betegállomány

·       Utazási költségtérítés

·       Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások

·       Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak

·       Betanítás és folyamatos szakmai tréningek

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling