URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/betanitott-gepkezelo-munkalehetoseg-dabas-jaras/103549 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Épületgépészeti termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk

Betanított gépkezelő pozícióra munkatársakat.

A bejárást ingyenes céges buszjáratokkal biztosítjuk!

Munkavégzés helye:

  • Dabasi járás

Feladatkör:

  • Fém/műanyag termékek összeszerelése, kötegelés, csomagolás
  • Hibás termékek elkülönítése, fém termékek javítása
  • Gyártó gépek kiszolgálása és kezelése

Munkaidő:

  • Választható 2 vagy 3 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Gépkezelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rajzolvasás, mérőműszerek használata

Amit kínálunk:

  • Az iparágban versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járási támogatás (céges buszok vagy utazási költségtérítés)
  • Határozatlan idejű bejelentett munkalehetőség

Jelentkezni: Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül.

Pozíció:

Betanított gépkezelő munkalehetőség Dabas járás

Munkavégzés helye: Pest megye / Dabas
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka