URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/betanitott-munkatars/98728 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Több mint tíz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég megbízásából Bajoroszági üzembe keresünk hosszútávra, motivált, üzemi tapasztalattal rendelkezö munkaerőt alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT MUNKATÁRS

Elvárások:
Fizikai terhelhetőség,
Munkavégzés váltott műszakban

Feladatok:
Fém munkadarabok kézi mozgatása, előkészítése, csomagolása

Amit kínálunk:
Kiemelkedő jövedelem
Egész éves, folyamatos foglalkoztatás, egyenletes, kiszámítható jövedelem! (Biztos és hosszútávú munkaviszony)
Rendszeres hazajárást, szállást biztosítunk!
Jelentkezőinknek teljeskörű támogatást biztosítunk a jelentkezéstől a munkába állásig, valamint a teljes munkaviszony alatt. (Gondoskodunk kiutaztatásáról, szállásáról, hivatali ügyintézéséről)
Nálunk a munkavállaló mindig a figyelem középpontjában áll. Rendszeres fogadóóráikon törekszünk a személyes igények maximális kielégítésére

Munkavégzés helye:
Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: kulfold61@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka