URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/cnc-esztergalyos-es-cnc-maros/98557 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

17 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

CNC ESZTERGÁLYOS ÉS CNC MARÓS

Elvárások:
CNC forgácsoló esztergályos vagy marós végzettség
Mérőeszköz ismeret
Lehetsz pályakezdő, vagy tapasztalt!

Előnyt jelent:
5-tengelyes gépeken szerzett tapasztalat
Rugalmasság, terhelhetőség
Csapatszellem

Feladatok:
CNC esztergák, CNC megmunkáló központok kezelése, és/vagy programozása
Kis és közepes sorozatú alkatrészek gyártása
Széria gyártások indítása és folyamatos felügyelete
Méretellenőrzés

Megbízóról:
Alkatrészgyártó üzletáguk elsősorban német vevők igényeit elégíti ki
Motivált munkatársaikkal és modern, jól felszerelt gépeikkel (3d és 5d szimultán megmunkálóközpontok, hajtott szerszámos, ellenorsós esztergák) hatékony és megbízható partnerek egyedi- és szériagyártásban, pótalkatrészek, mintadarabok és egyedi alkatrészek gyártásában
Beépítésre kész megmunkált alkatrészeket és komplett szerelt alkatrészeket is szállítanak

Amit kínálunk:
Megnyugtató fizetéscsomag, műszak- és túlórapótlék
Szakmai fejlődés támogatása képzések keretében és munkatársaktól!
Lakhatási, utazási hozzájárulás
Biztos munka, családias hangulat

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az e-mail címre: fejer56@worklife.hu

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka