URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/cnc-esztergamarogep-programozo/101183 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Fémmegmunkáló cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC ESZTERGA-, MARÓGÉP PROGRAMOZÓ / FORGÁCSOLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megrendelőink magas szintű minőségi és határidős elvárásainak teljesítése
Felelős munkavégzés
Lojalitás a cég felé
Jó problémamegoldó képesség
Szakmai fejlődésre hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
CAD/CAM programozói végzettség
Inventor 3D modellező program ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Önálló programozás
Alkatrészek gyártása
Szerszámok, alapanyagok beszerzésében való aktív közreműködés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (kiemelt bérezés)
Kulturált munkakörnyezet
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Tát

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: komarom48@worklife.hu

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Tát
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka