URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/cnc-programozo/99250 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Németországi modern gyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

CNC PROGRAMOZÓ

Elvárások:
Befejezett fémipari végzettség és/vagy CNC tapasztalat a megjelölt gépen (Heidenhain)
A2 szintű német nyelvtudás
Szervezőkészségük és képesek önálló, minőségi munkavégzésre
Fontos, hogy maximálisan csapatjátékos IS legyen!

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Projektek önálló kivitelezése, programozás
Marógép kezelése, felügyelete, szerszámok cseréje (Heidenhain, Fanuc)
Munkaanyag ellenőrzése, mérése
Korrekciózás

Megbízó:
Németország egyik dinamikusan növekvő, modern gyártócégénél fogsz dolgozni, akik különböző gyógyszeripari cégeknek gyártanak gépeket, konténereket, szűrőberendezéseket

Amit kínálunk:
Ebben a munkakörben napi 8-9 órát kell dolgozni, az órabéred bruttó 16,5 Euró lesz
Teljes ledolgozott hónap esetén NETTÓ 2400-2600 Eurót tudsz keresni
kiutazás és a szállás megszervezésében segítséget nyújtunk!

Munkavégzés helye:
Stuttgart, Németország

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod a "CNC programozó" tárgy feltüntetésével az alábbi email címre: kulfold72@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka