URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/co-hegeszto/99003 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Acélszerkezet gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CO HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakmunkás végzettség (ebben az esetben nem szükséges minősítés a belépésnél)
Minősítés 135/136/138 ? akár lejárt is
Rajzok olvasása alap szinten, Lakatosmunka végzése
Sikeres próbamunka

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Nagyobb szerkezetek hegesztése (trezorok, liftkabinok, mozgólépcsők, alvázak)
Lakatosmunkák végzése, összeszerelés
3mm-től vastagabb anyag megmunkálása

Műszak:
Megegyezés szerint 1 vagy 2 12 órás illetve turnus is

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Túlóra lehetősége
Munkaruha ill. munkavédelmi eszközök
Étkezési utalvány 3,40 euro értékben / ledolgozott nap
Szálló biztosítása ? költségek átfizetése max 120 Euroig
Napi bejárás esetén utazási támogatás lehetséges 30 illetve 100 euro értékben
Minősítés kiváltásában/ hosszabbításában segítség
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Szlovákia, Dunaszerdahely

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold68@worklife.hu

Pozíció:

CO HEGESZTŐ

Munkavégzés helye: Külföld / Szlovákia
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka