URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/csomagolo-nyugdijas/99396 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Cégcsoportunk tagja, a HumánCentrum Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet teljes munkaidős feladatokat kínál nyugdíjas szakembereknek.

Ezúttal a nemzetközi gyökerekkel rendelkező partnercégünk, a Polifoam Kft. számára keresünk nyugdíjas munkavállalókat hosszú távra, kiemelt bérezéssel, teljes bejelentés mellett.
A cég habtermékek gyártásával foglalkozik, a IX. kerület, Táblás utca 32. szám alatti telephelyén.

Feladatok

  • Sportmatracok, jógamatracok és habtermékek csomagolása, tekercselése, dobozolása

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, választható műszakbeosztással, 8 órás munkarend szerint.

  • délelőtti (06:00-14:00)
  • délutáni (14:00-22:00)
  • éjszakai (22:00-06:00)

Amit kínálunk

  • Bruttó 160.000 Ft/hó-tól 250.000 Ft/hó-ig terjedő kiemelt bérezés
  • Rendkívül kedvező nettó kifizetési arány (levonás mértéke mindössze 15% szja)
  • Azonnali kezdés
  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Lehetőség az adókedvezmények igénybe vételére
  • Egyéb juttatások
  • Előrelépési lehetőség

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ és jelentkezés a kallai.ors@humancentrum.hu e-mail címen és a 06/70-450-33-30-as telefonszámon.

Részletek

Szakterület Nyugdíjasok részére
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Csomagoló (nyugdíjas)*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka