URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/csoszerelo-viz-futesszerelo/99364 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Nefazz Production Group Kft.

Pozíció neve: Csőszerelő / Víz, fűtésszerelő

Földrajzi terület: Németország

Munkavégzés helye: Düsseldorf és Stuttgart környéke

Munkaadó cég neve: Nefazz Production Group Kft

Fő tevékenysége: építőipar, termelő cég

Gyakorlat: szakképzett munkás

Munkaidő: 8 óra

Kategóriák: Szakmunka/építőipari szakmunka, épületgépészet vagy csőszerelés ha van

Végzettség: szakmunkásképző

Nem szükséges nyelvismeret

Bevezető:

Magyar - német vállalkozás, fő tevékenységünk épületgépészeti rendszerek teljes kivitelezése

Feladatok

Fűtési – hűtési rendszerek komplett kivitelezése

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkavégzés
  • magas óraszám, hétvégi munkavégzés lehetősége
  • versenyképes bérezés
  • szállás és utazás térítése

Előny

  • B kategóriás vezetői engedély

Elvárások

  • hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • rajzolvasási készség, általános szaktudás
  • igényes munkavégzés

Egyéni jelentkezők mellett, összeszokott kivitelező brigádok, csapatok jelentkezését is várjuk

Azonnali munkakezdés

jelentkezéseket az allas@nefazz.com címre várjuk

NEFÁZZ PRODUCTION GROUP KFT.

Csőszerelő

Hirdetés szövege:

Víz, fűtésszerelő / csőszerelő szakembereket keresünk, azonnali munkakezdéssel, hosszú távú, egész éves munkavégzésre

Bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés, magas óraszámmal.

Pályakezdők és szakemberek és jelentkezését is várjuk. Munkavégzés Stuttgarti és Düsseldorfi helyszíneken.

Egyéni jelentkezők mellett, összeszokott kivitelező brigádok, csapatok jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Építő munka, Földmunka
  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Pozíció:

Csőszerelő / Víz, fűtésszerelő

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka