URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/egeszsegugyi-kartevoirto-es-fertotlenito/100117 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Kártevő-mentesítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ ÉS FERTŐTLENÍTŐ

Elvárások:
Egészségügyi kártevőirtó és fertőtlenítő szakmunkás végzettség
megfelelő fizikai erőnlét,
B-kategóriás vezetői engedély,
tapasztalat

Előnyt jelent:
Egészségügyi gázmester szakmai végzettség
Jó kommunikációs készség,
Jó problémamegoldó képesség

Feladatok:
Önálló és csapatmunka keretén belül, megbízható, rugalmas, pontos, egészségügyi gázmesteri és/vagy egészségügyi kártevőirtó és fertőtlenítő tevékenység végzése lakossági illetve vállalati szektorban.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Céges telefon
Gépjármű és minden szükséges felszerelés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp476@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka