URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/emeleti-londiner/100702 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Mellow Mood Hotels

Szereted a szállodák világát? Szereted mindig hasznosnak és fontosnak érezni magad a munkahelyeden? Ugyanakkor örülnél ha lehetőséged lenne cégen belüli fejlődésre? Gyere és csatlakozz csapatunkhoz.

Négycsillagos Expo Congress Hotel szállodánk felvételt hirdet EMELETI LONDINER pozíció betöltésére.

Feladatok:
• irodák és közterek rendben/tisztán tartása
• állandó kapcsolattartás a housekeeping vezetővel és csapatával
• a szobalányok munkájának segítése, esetleges nehezebb fizikai munkák elvégzése
• kisegítő feladatok ellátása egyéb szállodai részlegekben

Munkarend:
• heti 5 nap munkavégzés
• műszakok 7:00-15:00 és 11:00-19:00

Munkavégzés helye:
• EXPO Congress Hotel **** - 1101 Budapest, Expo tér 2.
• Örs vezér terétől 15 percre

Elvárások:
• vendégközpontú, megbízható attitűd
• feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:
• napi egyszeri ingyenes étkezés
• utazástámogatás
• műszak és bérpótlékokban való részesedés
• partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
• határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed várjuk jelentkezésed a hr2@mellowmoodhotels.com email címre. Fordulj hozzánk bizalommal a 06 20 356 76 48 – as telefonszámon.

Pozíció:

EMELETI LONDINER

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: 06 20 356 76 48
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka
Vendéglátás / Idegenforgalom