URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/extruder-gepkezelo-betanitott-munkas/101172 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Fóliagyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

EXTRUDER GÉPKEZELŐ / BETANÍTOTT MUNKÁS

Az álláshoz tartozó elvárások:
12 órás munkavégzés vállalása
Sikeres szakma szerzése (bármilyen)
Szorgalom
Bejárás megoldása a környező településekről

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Érettségi
Szakirányú végzettség
Érvényes targoncás jogosítvány
Jó kommunikációs készség (a gyorsabb tanulás miatt)

Főbb feladatok, munkák:
Fóliafúvó extrudereink kezelése a következő feladatokból áll:
Tekercsek elszedése, csomagolása, raklapra helyezése
Gép kezelésének tanulása, probléma esetén korrigálás
Munkatársaknak való segítségnyújtás (kölcsönösen)
Alapanyag ismeretének elsajátítása
Anyagösszetétel megtanulása, adagolóberendezés működésének tanulása, kezelése

Megbízóról:
A megújult táci fóliagyártó új tulajdonosa amely a kelet magyarországi piacon már 23 éves múlttal rendelkezik a környezetbarát fóliagyártás területén.
A táci telephelyükön fő profiluk az újrahasznosított granulátumból gyártott széles fóliák gyártása, legfőképpen takaró és fedőfóliák, illetve szemeteszsákokat készítenek ezen a telephelyen.
Családi vállalkozásként működnek, melyben a családosok, és a családot alapítani vágyó fiatalok is megtalálhatják a számításaikat náluk, hiszen hosszú távra tervezhetnek velük ? és természetesen mi is velük!

A legnagyobb változtatások a következők a régi Céghez képest:

A kollégák tanácsait meghallgatva számukra ideális, családbarát munkaidőbeosztást alakítottunk ki
Adagológépek, felszívóberendezések telepítésének következtében az anyagösszetétel folyamata sokkal egyszerűbbé, és könnyebbé vált ( nem kell kézzel keverni, túl sokat emelni)
A betanításért felelős főművezetővel, és oktatási segédanyagokkal a betanítás folyamata gyorsabban zajlik
Többszörösen emelték a besorolási bérüket
Előrejutási lehetőségeket alakítottak ki, melyeket posztvizsgához kötöttek ? Sikeresség esetén a gyors fejlődést azonnali béremeléssel (is) jutalmazzák

Amit kínálunk:
Családbarát munkahely
Folyamatos innováció (munkavállalókba, gépparkba)
Kevesebb utazási idő Székesfehérvárhoz képest
Bejárási költségtérítés
Teljesítménybérezés
Bruttó összjövedelem: Minimum 250.000 Ft
Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
Tác

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: fejer64@worklife.hu

Munkavégzés helye: Fejér megye / Tác
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka