URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/femipari-elokeszito-a-xv-keruletben/101236 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A XV. kerületbe keresünk rozsdamentes csövek forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz betanított fémipari előkészítő munkatársat, azonnali kezdéssel, hosszú távra.

Feladatok:

  • Alkatrészek előkészítése hegesztéshez, forrasztáshoz
  • Alapanyagok méretre vágása

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig 7:30-16:00 között

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos,precíz munkavégzés

Előny:

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Kezdő fizetés: nettó 140.000 Ft/hó,
  • Második hónaptól: nettó 150.000 Ft/hó
  • Cafetéria: nettó 25.500 Ft/hó három hónap elteltével
  • Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
  • Családias légkör

Vagy

  • Nettó 1100Ft/óra.
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma

Jelentkezés: Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Pozíció:

Fémipari előkészítő a XV. kerületben.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka