URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/festo-szerelo/103613 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

FESTŐ / SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
A munkakör komplexitása miatt a festőnek Szakmunkás végzettség (festő-fényező),
A szerelőnek befejezett alapfokú végzettség (befejezett 8. osztály általános iskola) szükséges
Fegyelmezett munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00 ; 14:00-22:00; 22:00 ? 06:00 )

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Tűzvédelmi szakvizsga
Emelőgépkezelő
Magasnyomású festőrendszerrel való festési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Vállalat késztermékeinek előírás szerinti minőségben történő megfestése
Termékelőkészítési munkák

Megbízóról:
Az amerikai központú vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában.
A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik.

Amit kínálunk:
Határozatlan munkaszerződés
Biztonságos munkafeltételek
Hosszútávú munka
Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével és a a bizonyítványok másolatának a megküldésével az alábbi e-mail címre: pest357@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Gödöllő
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka