URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/folyamat-technikus/98725 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari fémmegmunkálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FOLYAMAT TECHNIKUS

Elvárások:
Gépész végzettség, vagy a szerszám gyártás vagy hasonló műszaki területen szerzett végzettség a fémipar területén
Öntésben szerzett tapasztalat
Különböző folyamattechnikákban szerzett munkatapasztalat, valamint szériagyártásban szerzett első tapasztalat és közreműködés az optimalizálásban
Strukturált és analitikai gondolkodásmód
Kezdeményezőképesség, érvényesülési-, és kommunikációs készség, magabiztos fellépés és csapatmunkában való együttműködés
Megfelelő angol nyelvtudás szóban és írásban
Jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Technológiai folyamatellenőrzés, hibaelemzés, optimalizálási tervek elkészítése és optimalizálás kidolgozása ügyfeleinkkel közösen a fröccsöntő üzem területén
Fröccsöntő berendezések optimális beállítása (szerszámok, porlasztó berendezések, robotok stb.)
Gyártó berendezések felügyelete és optimalizálása a szériagyártás elejétől a végégig
Alkatrészek kívánt változtatásainak értékelése, kezelése és végrehajtása
Gyártó layoutok kidolgozása és a gyártó berendezések műszaki specifikációjának meghatározása
Felelősség a folyamatoptimalizálások folyamatos végrehajtásában

Megbízóról:
Ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás.
A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Vonzó bér
Karrier lehetőségek / képzések
Jó munkakörnyezet
Német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
Németország, Berlin

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el részletes szakmai, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold63@worklife.hu Jelentkezéséhez ne felejtse el mellékelni szakmai bizonyítványainak másolatát! Továbbá kérjük jelölje meg munkába állásnak legkorábbi időpontját és fizetési elképzeléseit!

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka