URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/forrasztas-operator/100718 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Otthoni pálinkafőző készülékek gyártássával és forgalmazássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FORRASZTÁS OPERÁTOR

Fontos, hogy:
Legyen kézügyességed és jó szerszámhasználati készséged
Lásd át az egymásra épülő munkafázisokat
Legyél pontos, megbízható és alapos
Barátságos és nyitott személyiség legyél
Ne okozzon problémát váratlan szituációk megoldása

Örülünk, ha:
Rendelkezel középfokú végzettséggel
Ha van B kategóriás jogosítványod
Hasonló területről van már munkatapasztalatod
Tudsz csapatban is, és önállóan is dolgozni
Szeretsz újításokban részt venni

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
Forrasztás és ponthegesztés
Pálinkafőző készülékek alkatrészeinek gyártása
Szerelési munkák, úgymint, csővágás, csőhajlítás, spiráltekerés, lyukasztás, ragasztás
Beérkező áruk tételes átvétele
Csomagküldési feladatokban csomagok előkészítése

Megbízóról:
Piacvezető az otthoni pálinkafőző készülékek gyártásában és forgalmazásában
Családias méretű, munkájukat szerető, vidám és összetartó kollégák közössége
Megbízható cég, ahol kulturált, szép és kellemes környezetben lehet dolgozni
Új kollégákat keresünk, aki a gyártási területen erősítené meglévő csapatukat

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem, anyagi és szakmai fejlődés
Normál munkarend (H.- P.: 8:00 - 16:30)
Fiatalos csapatban történő munkavégzés
Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
Kellemes és szép munkakörnyezet
Teljesítmény alapú évvégi bónusz

Pályakezdők, nyugdíj előtt állók vagy aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Fót

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest285@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Fót
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka