URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepbeallito/98333 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Chemität Kft.

Dabasi székhelyű, háztartási termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása, karbantartása, ellenőrzése
  • A gyártás során használt gépek működtetése, alapanyaggal való ellátása
  • Gyártási folyamatban való részvétel
  • Műszaki dokumentáció kezelése
  • Gyártási folyamat zökkenőmentes biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó munkabírás, jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki beállítottság

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség (gépésztechnikus, gépjavító lakatos, elektronikai műszerész, villanyszerelő stb.)
  • Gyártósori gépek beállításában és karbantartásában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely

Amennyiben úgy érzi, hogy elvárásainknak megfelel, lelkiismeretes, munkájáért 100%-ban felelősséget tud vállalni; töltse fel már MOST fényképes önéletrajzát a https://florin.hrfelho.hu/ linken a megfelelő pozícióhoz!

Pozíció:

Gépbeállító

Munkavégzés helye: Pest megye / Dabas
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka