URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepesz-szerelo/102306 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

1991-ben alakult vízgépészeti rendszerek (öntözőrendszerek, szökőkutak, uszodák) tervezését és kivitelezését végző, magyar tulajdonú Kft. megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZ / SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gépészeti szerelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
Acél és/vagy műanyag hegesztő vizsga
Műszaki középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
a munka szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Több éves munkatapasztalat
Elektromos szerelési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Gépészeti rendszerek kivitelezése, KPE, PVC, acél csövek szerelése a kivitelezés helyszínen, mely elsősorban Budapest környékén de az országon belül máshol is található.
A munkavégzés csapatban történik, a betanulást biztosítjuk.

Amit kínálunk:
Családi hangulatú cégünk számára fontos, hogy munkatársaink hosszú távon is megtalálják számításaikat.
Ehhez a versenyképes fizetésen kívül a teljesítéssel arányos jutalmat kínálunk megbecsülésünk mellett.

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke, valamint az ország területe

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp591@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka