URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepkezelo-pozicio-kecskemeti-kabelgyarban-/97207 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gépkezelő pozíció kecskeméti kábelgyárban - INGYENES CÉGES BUSZJÁRATTAL!

Munkavégzés helye: Kecskemét

Gépkezelőként egy kecskeméti cégnél fogsz dolgozni. Tiszta és klimatizált munkakörnyezetben kell majd gépkezelői munkatevékenységet ellátni.

Feladataid:

  • csatlakozók, kábelek, vezetékek előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő feldolgozása, szerelése
  • kábel feldolgozó gépek kezelése

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Lesz egy fix alap béred (ez a korábbi tapasztalataidtól függ!)
  • ezen felül kapsz minden hónapban 16.000 Ft cafeteriát
  • sőt, ha ügyes vagy prémiumot is elérhetsz (50 Ft plusz óránként)
  • térítjük a munkába járásodat - hogy a távolság se legyen akadály. Sőt egyes településekről ingyenes céges busszal járhatsz dolgozni (Tiszaalpár - Tiszakécske - Izsák - Lakitelek - Szentkirály - Kiskunfélegyháza - Nagykőrös - Katonatelep - Ágasegyháza)
  • Igénybe vehetsz különböző kedvezményeket (Családi adókedvezmény, Személyi kedvezmény)

Jellemző műszakbeosztás:

  • 06:00 - 14:00
  • 14:00 - 22:00

Jelentkezésed akkor várjuk, ha...

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már korábban gépkezelőként vagy szívesen kipróbálnád ezt a munkakört
  • Sikeresen megírsz egy pár matematikai feladatból álló könnyű tesztet
  • Jó látás szükséges, és a próbamunkán fontos, hogy tudj különbséget tenni a hibás és a jó termék között!

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

A jelentkezésed kollégánkhoz, Sanyihoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Ha még nem döntöttél, és személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 466 4651-es telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka