URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepkezelo/100727 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
FCC Magyarország Kft.

GÉPKEZELŐ
munkatársakat keresünk
Gyálra

Téged keresünk, ha:
• minimum befejezett általános iskolai végzettséged van
• bírod az éjszakázást és vállalod a 3 műszakot
• rendelkezel nehézgép- vagy földmunkagép-kezelő, vagy targoncavezető OKJ-s bizonyítvánnyal. Ha nincs, reméljük, szívesen megszereznéd céges költségen
van saját autód, motorod vagy bicajod, amivel be tudsz járni dolgozni

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:
• szereted a kiszámítható munkaidőt, hogy csak akkor és csak addig kell dolgoznod, ami az előre kiadott munkaidő-beosztásodban szerepel
• lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
• motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
• nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 15 Ft-tal hozzájárulunk
• a juttatásként kapott étkezési utalvánnyal szívesen vásárolsz
örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk részedre
• elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
• könnyebbség, hogy csak egy telephelyen, kizárólag Gyálon kell dolgoznod
• fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
tanulnál, hogy újabb OKJ-s vagy gépkezelői végzettséget szerezz
• szívesen részt veszel a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.
• szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a feladataidat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
• nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet

Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:
• üzemünkben hulladék-újrahasznosítással foglalkozunk, az ott található bálázógép és aprítógépsor berendezéseinek üzemeltetése az elsődleges feladatod
• a feldolgozandó hulladékot homlokrakodó és/vagy targonca segítségével a gépsorra juttatod, majd a készanyagtárolóba vagy kamionra rakodod
• az üzemet és a környékét, ha kell, rendbe teszed, figyelsz és figyelmeztetsz másokat is annak tisztán tartására

Munkavégzés helye: Gyál külterülete

További információ: +36 30 207 0973 telefonszámon vagy a www.fcc-group.hu oldalon

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, küldd önéletrajzod az alábbi e-mail címre: cv@fcc-group.hu.

Jelentkezésed postai úton is megküldheted:
FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Pozíció:

GÉPKEZELŐ

Munkavégzés helye: Pest megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka