URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepkezelo/104014 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú műszaki végzettség
Precíz munkavégzés
Kétműszakos munkarend vállalása
Terhelhetőség, flexibilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Targoncás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Fűrészgép kezelése
Munkadarabok legyártása műszaki rajz alapján
Munkaterület rendbetartása

Megbízóról:
Egy folyamatosan fejlődő, a nemzetközi piacon jelenlévő, vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó, 100% osztrák tulajdonban levő vállalat.

Amit kínálunk:
Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés + cafetéria (Széchenyi Kártya)
Bejárási támogatás tömegközlekedésre és saját gépkocsira
Családias, lendületes munkakörnyezet
Munkaruházat
Italautomata támogatás

Szeretnél gyakorlatot szerezni egy nemzetközi cégnél? Vagy akár tapasztalattal rendelkezel?

Munkavégzés helye:
Zalahaláp

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: veszprem100@worklife.hu

Pozíció:

GÉPKEZELŐ

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Zalahaláp
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka