URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepkezelo/97241 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Somogy megyei, műanyagipari partnercégünkhöz keresünk gépkezelőket akár azonnali kezdéssel hosszútávra. Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk.

Feladatok:

·         Gépek kezelése

·         Legyártott termékek vizuális ellenőrzése

·         Sorjázás

·         Termékek csomagolása

·         Folyamatos 2 műszakban történő munkavégzés

·         Napi 12 órás munkavégzés

Elvárás:

·         Végzettség: 8 általános

Előny:

·         Gyári tapasztalat

Amit ajánlunk:

·         Határozatlan időre szóló szerződés

·         Munkába lépés akár azonnali kezdéssel

·         Bejelentett stabil fizetés minden hónap 10-ig

·         Béren kívüli juttatás minden hónapban (Erzsébet kártya)

·         Ingyenes céges buszjárat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a 04275@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével Gépkezelő.

Pozíció:

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Somogy megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka