URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepmester-froccsonto-gepre/99323 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Gépmester munkatársat transzferprés géphez.

Feladatok

-          Fröccsöntő gép indítás, kezelés

-          Robot kezelés

-          Fröccsszerszámok hibáinak detektálása, megoldás kidolgozása

-          Emberek irányítása

-          Szerszámcsere

-          Alapanyagellátás

-          Hajlandóság anyagmozgató feladatok elvégzésére

Elvárások

-          Mechanikus és/vagy Elektromos végzettség

-          Számítógépes ismeret

-          Anyagmozgatói feladatok

-          Hajlandóság tanulásra, önképzésre

-          3 műszakos munkarend vállalása

-          Flexibilitás

-          Szakmai tapasztalat robot kezelésében

Amit megbízónk nyújt:

-          3 hónap próbaidőt követően cafeteria

-          Prémium

-         13. havi jutalom

-         Gépjárművel történő bejárás esetén 15 ft/km

-         Bérlet 100%-os térítése

Pozíció:

Gépmester (fröccsöntő gépre)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka