URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gepszerelo/93332 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Területén vezető pozíciót betöltő, szivattyúk, tömítések, vegyipari berendezések magyarországi forgalmazásával és szervizével foglalkozó vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPSZERELŐ

Elvárások:
Minimum 3 éves szakmai tapasztalat ipari forgógépek javítása terén
Műszaki rajz ismeret
Önálló munkavégzés képessége
Igény a pontos, precíz és magas minőségű munkára
Elemző gondolkodás
Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
Érettségi
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Ipari szivattyúk, keverők, centrifugák, vákuumgépek hibafeltárása, javítása, szerelése

Amit kínálunk:
Kiváló munkáért kiváló fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
Jó munkakörnyezet ? 1200 m2 jól felszerelt, új építésű szerelőműhely

Munkavégzés helye:
Vác

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest161@worklife.hu

Pozíció:

GÉPSZERELŐ

Munkavégzés helye: Pest megye / Vác
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka