URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gumiszerelo/102303 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Autógumi forgalmazásal és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GUMISZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Tanulékonyság, Önállóság, Precizitás, Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Autószerelői képesítés
Gumiszerelői képesítés
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Gumiszerelés
Centrírozás
Defekt javítás
Futómű állítás

Megbízóról:
Több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik. Fő profiljuk az autógumi és a hozzá tartozó szolgáltatások, mint gumicsere, futómű állítás, defekt javítás. Ezek mellett gyorsszerviz tevékenységet is folytatnak: olajcsere, klíma töltés, gépjárművek kopó alkatrészeinek cseréje.

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Fix munkaidő
Fiatalos környezet
Korszerű műhely
Havi nettó 200.000 Ft kezdő fizetés + jatt
Utazási hozzájárulás
Szakmai képzések

Munkavégzés helye:
Budakeszi

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest320@worklife.hu

Pozíció:

GUMISZERELŐ

Munkavégzés helye: Pest megye / Budakalász
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka