URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gyartoes-osszeszerelo-operator-ingyenes/103611 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Esztergom és környékbeli ipari parkokba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓ- ÉS ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR /INGYENES SZÁLLÁS/

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. 8 általános iskolai végzettség
Jó látásélesség, kézügyesség
Precíz, pontos önálló munkavégzés
Betanított munkafolyamatok elvégzése
Folyamatos munkarend vállalása, 12 órás (2 nap munka, 2 nap pihenő) vagy korlátozott létszámban, 8 órás, állandó délelőttös (H-P) munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyártási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Mintavételes gyártásközi minőség-ellenőrzés
Eseti jelleggel minden darabos minőség-ellenőrzés
Gyártási első darab ellenőrzések és szériaindítások felügyelete
Bemintázások és termékauditok végrehajtása
Folyamatauditok végrehajtása
Ellenőrzési eredmények dokumentálása, jelentés és jegyzőkönyv készítés
Termék és tétel minősítés
Hibavizsgálat és hiba ok keresés

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, havi teljesítményprémium, megemelt műszakpótlékok, melegétkeztetési hozzájárulás, egyéb juttatások, 13. havi munkabér,
Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
Betanulás alatt mentori támogatás, szakmai fejlődési lehetőség,
Igény esetén, panzió jellegű, INGYENES SZÁLLÁS

Ingyenes, céges buszjáratok Esztergom 40 km-es körzetéből, Felvidékről is!

Munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: komarom60@worklife.hu

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Esztergom
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka