URL: http://workline.hu/allasok/szakmunka-fizikai-munka/gyartosori-gepkezelo/96976 Elrejtés

Töltés...
FAG Magyarország Ipari Kft.

Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Gyártósori gépkezelő

Feladatok

-       A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése

-       A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon

-       Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése

-       A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igénynek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása

-       Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárásaink

-       8 általános iskolai végzettség

-       Alapfokú számítógépes ismeret

-       Pontos, precíz munkavégzés

-       Készség a változásra

-       Vevőorientáltság

-       3 + 3 12 órás munkarend vállalása (3 munkanap + 3 pihenőnap)

Előnyt jelent

-       Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)

-       Multinacionális vállalatnál szerzett gyártási tapasztalat

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 240 000 Ft), vállalatcsoport szintű éves prémiumot, béren kívüli és többféle szociális juttatást (bruttó 20 000 Ft cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

www.schaeffler.hu

4031 Debrecen

Határ út 1/D

+36 52 581 740

job@schaeffler.com

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Szakmunka / Fizikai munka